czarnobiały0+1+2
 Strona główna  Instrukcja BIP  O Biuletynie  Powiaty i gminy  ZŁÓŻ PISMO  Dla niesłyszących
 Drukuj informację

Data wprowadzenia: 2010-11-30 15:03:24

Rada Miejska w Ostródzie

 

Hoch Henryk - Przewodniczący  - hoch@um.ostroda.pl

Liberacki Jan - Wiceprzewodniczący - liberacki@um.ostroda.pl

Bera Tadeusz -  Wiceprzewodniczący  - bera@um.ostroda.pl

Bilińska Mirosława  - bilinska@um.ostroda.pl

Chrostowska-Makara Maja  - makara@um.ostroda.pl

Dakowska Jolanta  - dakowska@um.ostroda.pl

Feltynowska Elżbieta  - feltynowska@um.ostroda.pl

Garlicki Andrzej   - garlicki@um.ostroda.pl

Gesek Norbert Krystian - gesek@um.ostroda.pl

Gudaczewski Wojciech  - gudaczewski@um.ostroda.pl

Jankowska Barbara  -  jankowska@um.ostroda.pl

Kłokocki Mariusz  -  klokocki@um.ostroda.pl

Kosek Stanisław  -  kosek@um.ostroda.pl

Kowalski Ryszard  - kowalski@um.ostroda.pl

Ławnicka Barbara  - lawnicka@um.ostroda.pl

Nosewicz Jan  - nosewicz@um.ostroda.pl

Obrębska Jadwiga -  obrebska@um.ostroda.pl

Orzechowski Stefan - orzechowski@interia.pl

Podsiadło Tomasz - podsiadlo@um.ostroda.pl

Rutkiewicz Anna -  rutkiewicz@um.ostroda.pl

Stasiulewicz Jan - stasiulewicz@m.ostroda.pl

Uchwała Nr I/1/2010 w sprawie: wyboru Przewodniczącego Rady Miejskiej w Ostródzie.

 Uchwała Nr I/2/2010 w sprawie: wyboru Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Ostródzie

 Uchwała Nr VIII/37/2011 w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego.

Uchwała Nr IX/43/2011 w sprawie wstąpienia kandydata z tej samej listy na miejsce radnego,w związku z wygaśnięciem mandatu.

Uchwała Nr XVI/84/2011 w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego.

Uchwała Nr XVII/89/2011 w sprawie wstąpienia kandydata z tej samej listy na miejsce radnego,w związku z wygaśnięciem mandatu

Uchwała Nr XVII/90/2011 w sprawie zmiany uchwały Nr IX/44/2011 Rady Miejskiej w Ostródzie z dnia 30 maja 2011 roku w sprawie ustalenia składu osobowego stałych Komisji Rady Miejskiej w Ostródzie

Uchwała Nr XVII/93/2011 w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej na 2012 rok

Uchwała Nr XIX/105/2012 w sprawie zatwierdzenia planów pracy Komisji na rok 2012
Uchwała Nr XX/109/2012 w sprawie powołania Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Ostródzie
Uchwała Nr XXXI/153/2012 w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego
Uchwała Nr XXXII/165/2012 w sprawie wstąpienia kandydata z tej samej listy na miejsce radnego, w związku z wygaśnięciem mandatu
Uchwała Nr XXXII/166/2012 w sprawie wstąpienia kandydata z tej samej listy na miejsce radnego, w związku z wygaśnięciem mandatu. 
Uchwała Nr XXXII/167/2012 w sprawie zmiany uchwały Nr IX/44/2011 Rady Miejskiej w Ostródzie z dnia 30 maja 2011 roku w sprawie ustalenia składu osobowego stałych Komisji Rady Miejskiej w Ostródzie zmienionej Uchwałą Nr XVII/90/2011 Rady Miejskiej w Ostródzie 28 grudnia 2011 r. , Uchwałą Nr XXI/120/2012 Rady Miejskiej w Ostródzie z dnia 30 marca 2012 r. oraz Uchwałą Nr XXXI/156/2012 Rady Miejskiej w Ostródzie z dnia 4 grudnia 2012 r.
Uchwała Nr XXXII/168/2012 w sprawie zmiany Uchwały Nr II/6/2010 Rady Miejskiej w Ostródzie z dnia 10 grudnia 2010 r. w sprawie powołania Przewodniczącego i Zastępcy Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej oraz Przewodniczących stałych Komisji Rady Miejskiej w Ostródzie zmienionej Uchwałą Nr XVI/85/2011 Rady Miejskiej w Ostródzie z dnia 9 grudnia 2011r. oraz Uchwałą Nr XXXI/157/2012r. Rady Miejskiej w Ostródzie z dnia 4 grudnia 2012r.
 

 

 Podmiot udostępniający informację: ostroda_gmina_miejska
Osoba, która wytworzyla informację: Jamruszkiewicz Jolanta Data wytworzenia informacji: 2010-11-30 15:03:24
Osoba, która odpowiada za treść: Jamruszkiewicz Jolanta Data udostępnienia informacji: 2010-11-30 15:09:58
Wprowadził informację do BIP: Redaktor Serwisu Artykuł był wyświetlony: 11454
Osoba, która zmieniła informację: Redaktor Serwisu Data aktualizacji informacji: 2015-01-28 08:25:17
Zobacz zmiany w rejestrze zmian »


Uprzejmie informujemy, iż jest to wersja archiwalna Biuletynu Informacji Publicznej.
Aktualne infromacje znajdują się na nowej stronie dostępnej pod adresem http://bip.ostroda.warmia.mazury.pl/
Zamknij