czarnobiały0+1+2
 Strona główna  Instrukcja BIP  O Biuletynie  Powiaty i gminy  ZŁÓŻ PISMO  Dla niesłyszących
 Drukuj informację

Data wprowadzenia: 2012-02-14 09:01:00

Kluby Radnych Rady Miejskiej

 

Klub Radnych Prawicy - powołany w dniu 10.12.2010 r. 
        - Tadeusz Bera  – przewodniczący
        - Barbara Ławnicka
        - Norbert Gesek (członek od dnia  21.3.2013 r)
       -  Stefan Orzechowski (członek od dnia 28.01.2014r.)
  
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej RP – powołany w dniu 09.12.2010 r.
-        Jolanta Dakowska - przewodnicząca od 29.01.2014r.
-        Tomasz Podsiadło
-        Wojciech Gudaczewski
-        Henryk Hoch
 
Klub Radnych Porozumienie Społeczne Jana Nosewicza – powołany  w dniu 06.12.2011 r.
-         Jan Nosewicz – przewodniczący
-         Barbara Jankowska
-         Mariusz Kłokocki
-         Mirosława Bilińska
-    Andrzej Garlicki  (członek od dnia 29.4.2013 r.)
 
Klub Radnych Niezależnych – powołany w dniu 09.02.2012 roku
-        Jan Liberacki – przewodniczący wybrany w dniu 09.02.2012
-        Anna Rutkiewicz
-        Elżbieta Feltynowska
-        Jadwiga Obrębska
  
Radni niezrzeszeni 
-        Maja Chrostowska-Makara
-        Jan Stasiulewicz 
-     Stanisław Kosek
-    Ryszard Kowalski
 Podmiot udostępniający informację: ostroda_gmina_miejska
Osoba, która wytworzyla informację: Jamruszkiewicz Jolanta Data wytworzenia informacji: 2012-02-14 09:01:00
Osoba, która odpowiada za treść: Jamruszkiewicz Jolanta Data udostępnienia informacji: 2012-02-14 09:01:06
Wprowadził informację do BIP: Redaktor Serwisu Artykuł był wyświetlony: 2187
Osoba, która zmieniła informację: Redaktor Serwisu Data aktualizacji informacji: 2014-01-31 11:07:25
Zobacz zmiany w rejestrze zmian »


Uprzejmie informujemy, iż jest to wersja archiwalna Biuletynu Informacji Publicznej.
Aktualne infromacje znajdują się na nowej stronie dostępnej pod adresem http://bip.ostroda.warmia.mazury.pl/
Zamknij